Hi-Fi Studio Panský Dvůr

Hi-Fi Studio Panský Dvůr
Acoustic Revive

Acoustic Revive
Don't forget your alt text
Don't forget your alt text
Don't forget your alt text
Don't forget your alt text
Don't forget your alt text

Vylepšování zvuku našich hifi a highendových aparátků je nekonečný koloběh,  který se nedá zastavit, protože stále se dá něco zdokonalovat.  Nejen kabely nutné k propojení přístrojů a reprosoustav  mají  obrovský vliv na výsledný zvuk. Japonská firma Acoustic Revive patří mezi významné průkopníky vyrábějící různá highendová příslušenství.


Sortiment této japonské firmy zahrnují propojovací kabely vyrobené z plných monokrystalických měděných vodičů nejvyšší čistoty, akustické panely a mnoho dalších zařízení, které významně přispívají k zlepšení zvukové kvality highend přístrojů.


Mezi nejzajímavější výrobky firmy Acoustic Revive patří demagnetizér optických disků, který zlepší zvukovou i obrazovou kvalitu diskú zmagnetovaných v přehrávacích mechanikách, RR -77 generátor ultranízké frekvence 7,83 Hz, tzv. Schumanovy frekvence významně ovlivní naše sluchové i zrakové smysly a tudíž zlepší zvukové i obrazové dojmy. RGC-24 dodá přístrojům dokonalé zemnění,  QR-8 odstraňuje vibrace, SIP-8F, BSIP-2F a IP-2F zlepší u přístrojů odstup signál od šumu.  Akustické panely z pravého hedvábí RWL-3 dokonale upraví prostorovost reprodukce. REM-8 odstraňuje škodlivé elektromagnetické pole vyzařované trafy přístrojů a tím zlepší jejich kvalitu reprodukce.