Hi-Fi Studio Panský Dvůr

Hi-Fi Studio Panský Dvůr
Devialet

Devialet
Don't forget your alt text
Don't forget your alt text
Don't forget your alt text
Don't forget your alt text
Don't forget your alt text

Francouzská firma Devialet zabývající se hign-end elektronikou vyvinula v roce 2004 průlomovou technologii technologii zesilovačů ADH®, kterou momentálně využívají všechny Devialet produkty.

Tato významná inovace slouží k bezchybné zvukové reprodukci a eliminuje jakékoliv možné zkreslení. Jedná se o meřitelně nejlepší zvuk na dnešním trhu. A to je pouze první krok ve vyrtvalém usílí této firmy na poli výzkumu a vývoje.

Druhým technickým průlomem firmy Devialet je technologie nazvaná SAM®, neboli Speaker Active Matching. Tato technologie využívající databáze reproduktorů, vypočítá pro nízké frekvence takový signál, aby reproduktory dokázaly reprodukovat přesnou kopii nahrávky.

Výrobou ve Francii s pomocí partnerů specializující se na luxusní výrobky a zárověň i s pomocí hráčů v leteckém průmyslu, je Devialet nejen vyjímečným produktem na poli zvuku, ale zároveň i ve svém neotřelém designu.

Momentálně jsou na trhu 4 verze Devialetu a to Devialet 120, Devialet 200, Devialet 400 a Devialet 800, z čehož první dva jsou stereo a další dva fungují jako Dual Mono, tedy pro každý kanál je vyhrazen jeden Devialet. Jednotlivé modely se pak od sebe liší především svým výkonem. Všechny verze mají síťový vstup ( pomocí aplikace Devialet AIR ), USB, analogový, koaxialní digitální i optický vstup. Jednotlivé vstupy se pak dají přenastavovat pomocí webové aplikace na stránce výrobce. Tato stránka rovněž slouží i pro vybrání použitých reproduktorů a umožnujě tak využítí funkce SAM®.