Hi-Fi Studio Panský Dvůr

Hi-Fi Studio Panský Dvůr
DH Labs

DH Labs
Don't forget your alt text
Don't forget your alt text
Don't forget your alt text
Don't forget your alt text
Don't forget your alt text

Firma DH Labs zabývající se výrobou propojovacich kabelů pochází z americké Floridy. Její obchodní název je Silversonic, což naznačuje, že kabely budou mít něco společného se stříbrem. Ano téměř všechny kabely jsou vyrobeny z šestkové mědi a jsou pokryty vrstvou stříbra. V sortimentu firmy najdete kabely reproduktorové, signálové, digitální včetně HDMI a USB, síťové a mnoho typů konektorů. Kabely mohou být továrně zkompletované včetně konektorů v originálních krabicích nebo je možné koupit některé druhy kabelů v metráži na špulkách.

Co se týká konkrétních typů mezi nejzájimavější patří signálové kabely Air Matrix, které používají částečné vzduchové dielektrikum s postřibřenými měděnými vodiči a jejich tenší teflonový model BL-1. Nejvyšší model je Revelation, který je z vodičů z čistého stříbra. Mezi reproduktorovými kabely vyniká především biwiringový model Q-10 signature s postřibřennými vodiči v teflonové izolaci. Vynikající poměr výkon/cena má síťový kabel Power Plus. Firma DH Labs vyrábí světově unikátní cinch konektory RCA Ultimate, které se pyšní nejvyšším obsahem mědi (99,3%) u těla konektoru.
 
Firma DH Labs patří mezi lídry kabelových firem ve Spojených státech , vždy se aktivně účastní v mnoha expozicích na amerických výstavách. Svou kvalitou patří k těm nejzajímavějším, ale zároveň cenově velmi přívětivým firmám.