Hi-Fi Studio Panský Dvůr

Hi-Fi Studio Panský Dvůr
Swans

Swans
Don't forget your alt text
Don't forget your alt text
Don't forget your alt text
Don't forget your alt text
Don't forget your alt text

Firma Swans je jedním z předních světových výrobců reproduktorů. Nabízí široký výběr kvalitních, inovativních a high-end produktů, orientovaných na čisté stereo nebo pro aplikace domácího kina. Mnoho mezinárodních cen a ocenění potvrzuje jejich úspěch, což je také důkaz o nekompromisní kvalitě jejich výrobků. Oddělení výzkumu a vývoje má jedny z nejmodernějších laboratoří na světě. Nasazení těch nejlepších akustických inženýrů ve spolupráci s jedním z největších a nejmodernějších výrobních zařízení dokazuje, že jsou schopni realizovat mimořádně kvalitní reproduktory s téměř neuvěřitelným poměrem ceny a výkonu.

Na rozdíl od mnoha jiných značek, Swans si vyvíjí a vyrábí všechny komponenty sám. To je jediný způsob, jak může realizovat své představy o zajištění kvality jejich výrobků. Reproduktory Swans jsou navrženy a vyrobeny podle náročných standarTů poskytování kvality a spolehlivosti, které lze očekávat od highendového výrobce. Každý reproduktor je důkladně testován a podroben velmi přísné kontrole kvality během výroby i před jeho přepravou.
 
Velkou popularitu si získala od svého počátku již několikrát inovovaná řady Diva a mnoho dalších sérií pro stereo i domácí kino. Swans také vyrábí velmi kvalitní řadu multimediálních reproduktorů pro PC a sady instalačních repro pro osazení do stěn a stropů.